Місцеві бібліотеки "виходять" в соцмережі

PDF Друк
Понеділок, 29 грудня 2014, 14:57

дівчина читає книжкуРинкові відносини капіталізму диктують розвиток держави та кожної окремо взятої сфери. Це явище не оминуло і бібліотеки. Перебуваючи в маргінальному стані останні кілька десятків років, вони втратили свою колишню популярність з приходом інформаційних технологій та технічного прогресу в цілому. Погодьтеся, сьогодні бібліотеки не асоціюються з єдиним місцем отримання знань, в них ви більше не побачите довгих черг, а запитання “Де знаходиться найближча бібліотека?” в багатьох пересічних людей викликає або посмішку, або здивування, мовляв, “А вони ще існують?..”.

Якби там не було, зараз бібліотеки також в ринкових відносинах. Наразі це прекрасні майданчики для величезної кількості стартапів, правильно реалізувавши які, можна  буде не тільки повернути користувачів до них, а й заробляти кошти на свої потреби. Тому, при бібліотечній системі міста було створено відділ інформаційних технологій та зв’язків з громадськістю. До нього ввійшли четверо молодих працівників бібліотек, завданнями яких є створення нових послуг в ІТ площині, розробка нових маркетингових рішень, реклама та популяризація бібліотек, а також створення якісно нового іміджу.

Зараз новостворений відділ починає втілювати в життя свої перші проекти, які за масштабністю сягають далеко за горизонт бібліотечної справи. Тож, побажайте їм вдалої роботи в цій нелегкій справі — зміні людських стереотипів і спостерігайте за їхньою роботою в групі facebook.com/biblio.if.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...