Кума Путіна їде шукати таланти до Франківська

PDF Друк
Понеділок, 08 грудня 2014, 10:08

Зізнайтеся, хто ж, дивлячись по телевізору передачу «Україна має талант», потай не мріяв стати її учасником? Тим більше, якщо дійсно, є що представити на суд журі та глядачів. У вас є можливість втілити свою мрію в реальність, адже скоро кастинг на це талант-шоу відбудеться у Івано-Франківську, в Народному домі «Просвіта», вул. Грушевського, 18.

Як повідомляє Vsemisto, відбір пройде 13 грудня (з 10:00 до 20:00). Все буде точно так само, як і на інших, вже знайомих телеглядачам, передачах: журі, відеокамери... Необхідно тільки дочекатися свого виходу на сцену. Запрошуються всі, але бажано, щоб учасники були дійсно талановитими.

До речі, подібне шоу є не тільки у нас - в США, Франції, Великобританії та інших країнах визначають найталановитіших ще з 2006 року. А от українці роблять це з 2009-го. Зараз пройшло вже 6 сезонів передачі, за які вона встигла завоювати безліч шанувальників. Першою переможницею стала кримська художниця-аніматор Ксенія Симонова, а в останньому сезоні - сім'я акробатів з Луганська.

Хто знає, можливо, цього разу Україна знайде талант, гідний першого місця, саме в Івано-Франківську. Тому не бійтеся показати всі свої вміння, адже, як кажуть, вдома навіть стіни допомагають. Але не зволікайте - готуйте номери, якими хочете здивувати країну і приходьте 13 грудня в Народний дім «Просвіта».


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...