Відбулась презентація книги «Моєї пам’яті печаль»

PDF Друк
Вівторок, 25 листопада 2014, 16:02

стол с книгами23 листопада 2014р. в Будинку Культури с.Вовчинець спільно з бібліотекою-філією №10 відбулась презентація книги «Моєї пам’яті печаль».

Моєї пам’яті печаль. Молитва і запалені свічки за кожного, хто став жертвою Голодомору 1932-1933рр. Ми ще не виконали свій обов'язок перед мільйонами невинно убієнних. Ми мусимо згадати їх всіх поіменно, впорядкувати їх могили, навчити себе і своїх дітей приходити до них.

Сьогодні ще живі найстаріші люди, які самі пережии Голодомор і пам'ятають усі його жахи. Та завтра їх стане менше. З кожним днем ми втрачаємо свою живу історію.

Кров мільйонів невинно закатованих українців, які стали жертвами геноциду, стукає в наші серця, і ми зобов’язані зробити все від нас залежне, щоби пам'ять про них завжди була живою для нинішніх та прийдешніх поколінь, як символ безсмертя нашого народу.

Після презентації в актовій залі Будинку культури відбувся перегляд фільму Олеся Янчука «Голод 33». Фільм знятий за мотивами повісті Василя Барки. - Перший художній фільм, який розкриває злочини сталінсько-більшовицького режиму проти народу - штучний голод 1932-1933 рр.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...