Місцеві жителі мають змогу впізнати свої рідні вулиці на великому екрані

PDF Друк
Вівторок, 30 вересня 2014, 10:36

Вперше в Івано-ранківську знімали український фільм. Взагалі ці сцени мали знімати у Києві, але вони наполягли на проведення зйомок саме на Прикарпатті. Завдяки цьому місцеві жителі мають змогу впізнати свої рідні вулиці на великому екрані в гарному фільмі «Таки красиві люди». Це новий фільм  перша робота Дмитра Моісеєва в жанрі повного метра. Зйомки відбулися завдяки  тому, що здобув перемогу у конкурсі. На зйомки виділено небагато часу, тільки 25 днів та шість мільйонів.

Цей фільм не звичайного формату для українського кіно. Його знято дуже якісно, але ви не побачите драми чи трилеру. Це фільм про справжні почуття звичайних людей. Стрічка «Такі красиві люди» буде приймати участь у конкурсі «Молодість». Цей великий фестиваль міжнародного значення відбудеться у жовтні.

Історія йдеться про декількох людей, які займаються рибалкою на березі моря. У вільний час  вони розважаються домашніми виставами та японською літературою. Але не все у цьому тихому,  вже звичному житті влаштовує героїв. Що з ними станеться, та як вони будуть вести своє життя дивіться на відкритому показі у 20 містах України. Показ буде тривати декілька днів, встигніть подивитися красивий і добрий український фільм.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...