В Івано-Франківську збирали книги для поповнення українських бібліотек

PDF Друк
Понеділок, 22 вересня 2014, 09:36

Книжкові мости з'єднують серця в Прикарпатті

Останні роки по Україні все частіше проходять акції присвячені книгам, читанню та літератури. Проводяться вечори поезії, поетичні зустрічі. У під'їздах створюють шафки з домашньою бібліотекою. Люди намагаються розвиватися і прагнуть кращого. Це не може не радувати.

У зв'язку в непростим становищем в Україні, основна ідея всіх акцій і заходів - якнайбільше згуртувати український народ і підняти дух людей.

Днями в Івано-Франківську проводиться акція з красивою назвою: «Книжкові мости з'єднують серця». Суть акції в зборі книжок для поповнення бібліотек на заході України. Всі книги збираються в Івано-Франківську і розподіляються між бібліотеками - тому й книжкові мости. Це разова акція, в якій може взяти участь будь-який бажаючий. Потрібно просто передати книгу в бібліотеку Івано-Франківська. Проект створено за підтримки облдержадміністрації та з ініціативи департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю.

У заході беруть участь органи влади, видавництва міста та області і просто всі бажаючі, які мають можливість допомогти. Адреса бібліотеки: Івано-Франківськ, вул.Чорновола, 22. Акція припиняється вже 23 жовтня.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...