Андрухович розповість про заходи MERIDIAN CZERNOWITZ у Івано-Франківську

PDF Друк
Понеділок, 01 вересня 2014, 16:08

2 вересня о 12 годині у фортечній галереї «Бастіон» відбудеться прес-конференція за участю письменника, поета і публіциста Юрія Андруховича та директора фортечної галереї «Бастіон» Олега Заріцького, повідомляє vsemisto-if.info.

Вони розкажуть про низку літературних заходів, які відбудуться в Івано-Франківську в рамках Поетичного туру Австрія – Україна – Польща – Чехія – Німеччина, організатором якого є Міжнародна літературна корпорація MERIDIAN CZERNOWITZ.

Поетичний тур Австрія – Україна – Польща – Чехія – Німеччина охопить Київ, Харків, Чернівці, Івано-Франківськ, Львів, а також міста Польщі, Чехії, Німеччини та Австрії.

Зважаючи на війну, яка триває в Україні, тур покликаний стати дискусійним майданчиком для відомих поетів, перекладачів і митців з Австрії, Швейцарії, Німеччини, Франції, Польщі, Данії, Ізраїлю та України, а також інтелектуалів, журналістів і публіки. Він має на меті донесення важливих меседжів – об’єднання, діалогу, примирення, загального європейського простору – культурного і ментального, формування цілісного українського суспільства – від сходу до заходу, від півдня до півночі України. Гасло поетичного туру: «Музи не мовчать».

Події проекту відбуватимуться у Києві (31.08–1.09.2014)Харкові у рамках Бієнале сучасного мистецтва Non Stop Media (2.09–3.09.2014)Чернівцях у рамках Міжнародного поетичного фестивалю MERIDIAN CZERNOWITZ (5.09–7.09.2014)Івано-Франківську (8.09–9.09.2014)Львові в рамках Львівського міжнародного літературного фестивалю та Форуму видавців (10.09–14.09.2014), після чого вони продовжаться у Польщі (Варшава), Чехії (Прага), Німеччині (Берлін, Мюнхен, Штутгарт, Кьольн) та Австрії (Відень). У цих країнах відбуватимуться концерти Сергія Жадана та музичного гурту «Собаки в космосі» з презентацією нового альбому та книжки-коміксу-CD «Бийся за неї». У Празі відбудеться спільний виступ-дискусія Сергія Жадана з Ігорем Померанцевим, у Берліні – з Юрієм Андруховичем.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...