VI Всеукраїнський театральний фестиваль "Коломийські представлення"

PDF Друк
Субота, 30 серпня 2014, 18:45

З 8 по 14 вересня 2014 року у місті Коломия Івано-Франківської області відбудеться VI Всеукраїнський театральний фестиваль "Коломийські представлення".

Цьогоріч у фестивалі візьмуть участь 10 театральних колективів з Києва, Львова, Полтави, Рівного, Чернівців, Вінниці, Ужгорода, Івано-Франківська та Коломиї, які познайомлять глядачів з 11 своїми роботами.

Окрім того, організатори фестивалю, розуміючи в який непростий і трагічний для долі України час відбувається фестивальне дійство, вирішили, що вистава Національного академічного українського драматичного театру імені Марії Заньковецької "Пропала грамота" М. Гоголя буде благодійною. Всі зібрані кошти будуть перераховані для потреб української армії. Зауважимо, що актори гратимуть виставу не на сцені театру, а на площі Вічевого Майдану.

Гостями фестивалю очікуються провідні українські театрознавці Алла Підлужна (м. Київ), Людмила Томенчук (м. Дніпропетровськ), Світлана Максименко (м. Львів), а також відомий словацький театральний режисер Валентин Козьменко-Делінде.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...