На Прикарпатті набирає популярності буккросинг

PDF Друк
Четвер, 28 серпня 2014, 11:20

Буккросинг на ПрикарпаттіБуккросинг - вперед у минуле

Буккросинг з'явився зовсім недавно. Це заняття покликане відродити читання і зробити його модним. Девіз буккросингу: «Почитав сам - передай іншому». Таким чином, прочитані й улюблені книги люди залишають в різних місцях. В теорії, той хто знайшов книгу повинен прочитати її, написати свій відгук і передати далі, повідомляє Vsemisto-if.info.

У місті Рогатин створили перше централізоване місце для збору таких книг-мандрівниць. У невеликому, але затишному кафе «Фудландія» перебуватиме невеличка дерев'яна шафа. В нього кожен бажаючий може покласти улюблені прочитані книги і знайти в ньому щось нове і цікаве для себе. Багато хто приходить, залишають книги і з цікавістю розглядають книжкові полиці. До акції приєдналося кілька видавництв. Таку ідею приємно підтримати.

Для того, що б ідея існувала, необхідний постійний обмін книг. Сама суть в тому, що б була можливість читати найцікавіші книги в їх друкованому варіанті. Не варто приносити старі нелюбимі книги. Тут місце для дійсно вартої літератури. Організатори закликають кожного відвідати книжковий шафка і допомогти новій ідеї вкоренитися і стати постійним джерелом нового і цікавого для жителів містечка Рогатин


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...