Українські голоси звенять на "Новій хвілі"

PDF Друк
П'ятниця, 15 серпня 2014, 15:30

Українські голоси звенять на "Новій хвілі". На другому дні конкурсу треба було виконати пісню свого краю. Наші конкурсанти - Вікторія Петрик і В'ячеслав Рібіков займають стийкі лідируючі позиціі.  На другому дні конкурсу треба було виконати пісню свого краю. Наші конкурсанти - Вікторія Петрик і В'ячеслав Рібіков займають стийкі лідируючі позиціі.  Не зважаюче на те, що у конкурсі пріймають участь 16 співаків з різних країн, обидва учасники України знаходяться на другому місці і не збираються ділити його з кимось ще.

Завдання другого дня було віконання народної пісні з іншою зіркою. Вікторія вибрала свою молодшу сестру, переможніцу "Дітячого Евробачення" Анастасію. Композіція "Рука-печаль" Наталиї Бучінської у їх вінонанні здобула популярність серед суддів. Особо ємоційно дівчат відмітив Філіп Кіркоров. Усі судді виставили номеру найвищій бал - одинадцять.

В'ячеслав Рибков разом із Джамалою віконав ліричну композицію "Верше? мій верше".  Пісню трохи обробили у джазовому стилі. Судді та усі глядачі аплодували стоячи українським виконавцям  і оцінили виступ високими балами.

Взагалі, у цей рік Україну дуже тепло та по дружньому підтримував зал.

На наступній, останній день, на конкурс будуть виноситися ексклюзивні композіціі конкурсантив, написані спеціально для конкурсу. Цей вирішальний концерт відбудеться 26 ліпня, у суботу.

Великий гала-концерт та доленосне оголошення переможців буде вечером неділі - 27 ліпня.

Дивіться та вболівайте за своіх конкурсантів.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...