В Івано-Франківську презентуватимуть напівкоштовний камінь

PDF Друк
Четвер, 14 серпня 2014, 14:51

15-го серпня у Івано-Франківській обласній філармонії відбудеться зустріч – розповідь «Все про яшму», організовану клубом «Самоцвіти».

В усі часи дорогоцінні камені мали велику популярність серед людей. Вони вважалися сильнодіючим талісманом. Також великим попитом користувалися дорогоцінні мінерали. Прекрасна половина людства завжди полюбляла прикраси, які сяють та радують око. Навіть сьогодні ця прихильність до гарних виробів не менша, навпаки - ще більша. Дуже розповсюдженими були ювелірні вироби прикрашені яшмою.

Камінь Яшма був популярним ще за часів Єлизавети Другої. Її величність навіть сприяла будуванню декількох заводів по переробці цього каменю, бо найбільшу кількість добували на Уралі та Південному Кавказі.

Яшма – дуже сильний камінь, здатний зцілювати людину від тяжких хвороб, оберігає від поганого ока та надає енергію тілу. У яшми є безліч властивостей, бо використовували її навіть для магічних обрядів, щоб захиститися від заздрощів та негативного впливу чужих людей. А ще з яшми виготовляли амулети для добробуту у будинку.

Сам Гіппократ був поціновувачем яшми, як лікарського засобу від страшних недуг, таких як лихоманка, сліпота, ниркова недостатність та зараження крові. Також сила цього каменю рятувала від отруєння.

Але якщо ви бажаєте придбати такий камінь, вам необхідно врахувати, хто ви за гороскопом, адже, на жаль, яшма не підійде всім знакам зодіаку. Кому можна а кому не варто носити таку прикрасу, вам розкажуть після урочистого відкриття вечора. А ще ви дізнаєтесь яких кольорів існує цей камінь та побачите наскільки різнобарвним він може бути, як доглядати за ним щоб не пошкодити поверхню, бо різновиди яшми вимагають індивідуального підходу. На заході продаватимуться спеціальні серветки за допомогою яких легко та без зусиль очищується срібло, золото та яшма.

Для того, щоб стати учасником клубу «Самоцвіти», зареєструйтесь за телефоном: 066-56-57-566. За умови попередньої реєстрації – вхід вільний.

Програма вечора:

-18:00–18:15 – реєстрація;
-18:15-18:30 – офіційне відкриття клубу;
-18:30-19:00 – уроки по догляду за яшмою;
-19:00-19:15 – перерва, пригощання кавою, вільне спілкування з членами клубу;
-19:15-19:45 – розповідь про цілющі властивості каменю;
19:45-20:00 – кава, закриття вечора.

Приходьте до обласної філармонії та придбайте свій талісман, який вам буде допомагати та заспокоювати все життя.

Збираючись на вечір, можете вдягнути прикраси з яшми, якщо маєте. Це буде своєрідний дрес-код.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...