Огляд книжкових новинок видавництва АСТ

PDF Друк
Вівторок, 18 березня 2014, 15:43

Віртуоз всіх видів нон-фікшн, Олександр Геніс ("Довлатов та околиці", "Фантики", "Камасутра книжника" і пр.), зібрав свою кращу шляхову прозу в один том. Розташовуючись в магічній зоні між нарисом і сновидінням, історією і географією, екзотикою і побутом, поезією і філософією, ці опуси допомагають усюди бути вдома.Віртуоз всіх видів нон-фікшн, Олександр Геніс ("Довлатов та околиці", "Фантики", "Камасутра книжника" і пр.), зібрав свою кращу шляхову прозу в один том. Розташовуючись в магічній зоні між нарисом і сновидінням, історією і географією, екзотикою і побутом, поезією і філософією, ці опуси допомагають усюди бути вдома. Але космополіт для Гениса - не стільки громадянин світу, скільки квартирант Вавилонської вежі і абонент Олександрійської бібліотеки.

"Я побував у 70 країнах світу, - пише автор, - більше того, мені всюди сподобалося".

Шляхова проза - випробування письменника на щирість: вона вимагає не стільки вправного , скільки трепетного поводження з фактами. В епоху замінив ерудицію інтернету саме в цьому жанрі література ставить експеримент, з'ясовуючи, чим ми відрізняємося від комп'ютера". А. Геніс.

Володимир Познер. "Познер про Познер"

Книга-продовження "Прощання з ілюзіями" про зустрічі Познера з великими і знаменитими на його програмі "ПОЗНЕР"!

У своїй новій книзі Володимир Володимирович розповідає про свої зустрічі і бесідах з дуже різноманітними і дуже цікавими гостями телепрограми "Познер". Юрій Лужков, Михайло Горбачов, Анатолій Чубайс, Микита Міхалков і багато інших...

Про кожного з них Володимир Познер склав певну думку - часом досить несподіване! Крім того, Володимир Володимирович сам відповів на запитання з популярного " ?опитувальника Марселя Пруста"...

Книга виходить у рамках видавничої програми, присвяченої 80-річчю Володимира Володимировича, яке відзначатиметься 1 квітня 2014!


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...