На Франківщині читатимуть лекції провідні науковці України та Польщі

PDF Друк
Понеділок, 21 липня 2014, 22:10

Немає свободи без солідарності”. Така тема 9-го Міжнародного молодіжного семінару “Ковчег – 2014?, який розпочався на Прикарпатті. У форумі беруть участь понад 4 десятки молодих людей української, польської та єврейської національностей. Для них читатимуть лекції провідні науковці України та Польщі. Також очікуються “круглі столи”, презентації, психологічні та інтеграційні тренінги. У такий спосіб “Ковчег” спробує зруйнувати існуючі стереотипи та поліпшити діалог між молоддю.

Цього року вперше до участі у семінарі долучилася і кримська молодь. Кіра Грубліте з Сімферополя розповідає, Крим – це багатонаціональний регіон. Дівчина прагне, аби він знову став “українським”.

У Генконсульстві Республіки Польща пояснюють, цьогорічне гасло семінару “Немає свободи без солідарності” – не випадкове. На таку тему організаторів наштовхнула нинішня складна ситуація в Україні та святкування 25-річчя частково вільних парламентарних виборів у Польщі.

Міжнародний молодіжний форум “Ковчег” триватиме понад тиждень. Загалом такі семінари тривають на Прикарпатті з 2006-го року.

Іларіон Іваненко, Олександр Литвиненко. Новини на Вежі


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...