Молодь ходила до Зарваниці

PDF Друк
Середа, 02 липня 2014, 21:36

Відбулась традиційна молодіжна піша проща «Збагатись духовно» до чудотворної ікони Зарваницької Матері Божої.

З 27 – 29 червня 2014 року Івано-Франківський Молодіжний міськвиконком, ГО «Активна Країна» спільно зі спільнотами Віднови у Святому Дусі «Як Марія» та св. Егідія, Івано-Франківською Духовною Семінарією ім. свщмч. Йосафата, Молодіжною комісією Івано-Франківської єпархії УГКЦ за підтримки міського голови Віктора Анушкевичуса організували традиційну молодіжну пішу прощу «Збагатись духовно» до чудотворної ікони Зарваницької Матері Божої.

Сьогодні люди все рідше звертаються до духовних потреб, забуваючи в буденних клопотах про Бога та Його роль в нашому житті, тому метою вже традиційної  прощі  є духовне збагачення молоді та її просвітлення. Проща відбувалася протягом трьох днів, учасники  молились за здоров’я  близьких і рідних  та мир і спокій  в  Україні. Атмосфера добра та душевного спокою і духовного збагачення!

За ці дні прочани змогли взяти участь у різноманітних заходах, зокрема, у Хресній дорозі із свічками; поході до місця з’явлення Матері Божої (джерельце, храм); інформаційних розмовах та повчальних бесідах.

Крім того, івано-франківські прочани запустили в небо небесного ліхтарика, співаючи при цьому Гімн України, виявляючи, таким чином, своєрідну підтримку жителям Сходу. Це привернуло увагу всіх прохожих, які радо долучилися до акції.  На Службу Божу у неділю всі учасники заходу прийшли одягненими у вишиванки, показавши свій патріотизм та любов до рідної землі.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...