Прикарпаття збирало друзів на велосипедах

PDF Друк
Середа, 02 липня 2014, 19:35

Відбувся другий Всеукраїнський велопробіг до Дня Конституції «Прикарпаття збирає друзів».Відбувся другий Всеукраїнський велопробіг до Дня Конституції «Прикарпаття збирає друзів».

28 червня 2014р. о 9.30 год. на Вічевому майдані вже друге стартував Всеукраїнський велопробіг до Дня Конституції «Прикарпаття збирає друзів», організований Івано-Франківським міським Центром дозвілля дітей та юнацтва за місцем проживання за сприяння виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради.

Велопробіг проходив по маршруту: м.Івано-Франківськ – смт.Богородчани – Старі Богородчани – с.Саджава – с.Глибоке – с.Хмелівка – урочище Рубень – с.Росільна – с.Підгір’я – смт.Богородчани – м.Івано-Франківськ загальною протяжністю 70км. Учасниками велопробігу стали близько 280 любителів велоспорту різної вікової категорії. Цього разу до любителів велоспорту з м.Івано-Франківська і області, Львова та Стрия приєдналися учасники з Англії та Болгарії. Найменшим учасником велопробігу став 6-ти річний Адам.

Під час велопробігу відбулася урочиста церемонія в смт. Богородчани, нагородження пам’ятними дипломами учасників велопробігу та  гаряче харчування з десертом.

Організатори висловлюють слова вдячності спонсорам заходу у Богородчанах: депутату Богородчанської районної ради Ярославу Паранюку, директору ПП «Сендем» Івану Сенчуку; в Івано-Франківську – компанії Uteam та інтернет магазинуshop.if.ua, директор Тарас Гурик та координаторам велопробігу з велоклубу «Прометей».

Велопробіг подарував усім незабутню подорож мальовничими краєвидами Прикарпатського краю, масу позитивних емоцій та знайомство з новими друзями.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...