Фестиваль ресторанної музики

PDF Друк
Понеділок, 28 серпня 2017, 12:55

В Івано-Франківську відкрили вперше фестиваль ресторанно-весільної музики. Там було цікаво та весело, хороша атмосфера та хороші емоції.

"Найперше ми шукали можливість розвинути мистецьку і фестивальну діяльність в Івано-Франківську. Ми не хотіли проводити аналогію із заходами, які проводять інші міста. Шукали власну родзинку. Існують закриті форуми, заходи у весільних музикантів, коли вони після весільного сезону збираються, віддають частину гонорару на спільне частування і там організовують оте змагання, так званий конкурс лабухів. Ми хотіли привідкрити завісу отої змагальності між справді висококласними музикантами", - розповів заступник Івано-Франківського міського голови Олександр Левицький.

Фестиваль пройшов дуже вдало, багатьом людям сподобалось та вони хочуть продовження. Також був конкурс, перевіряли виконання інструментальної та акустичної  музики. До уваги брали мистецьку майстерність, креативність та  якість виконання музики наживо.  Тож всі музиканти старались, щоб зробити все якісно та красиво, щоб всім присутнім сподобалось. Адже за виграш давали 40 тисяч гривень. На "Лабух-фесті" зареєструвались 9 конкурсантів із Прикарпаття.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...