Горіли штани Вакарчука

PDF Друк
Середа, 31 травня 2017, 12:34

Всі вже знають, що зараз Океан Ельзи їздить по західній Україні з концертами. Нещодавно був у Чернівцях, а 30 травня на стадіоні Івано-Франківська. Вакарчук співав пісні, які українці дуже люблять, а також і публіка сприймала дуже тепло. Сталось так, що у Вакарчука горіли штани, та в своєму твітері він написав, що публіка так запалила, що ледве врятувався з вогню.

Також співак подякував місту, а також назвав цей концерт історичним. Самому співаку подобається на Заході. Тут він себе комфортно відчуває та любить Франківськ, як місто.

«Нам дуже сподобалось, ходимо на концерти Океану Ельзи завжди, коли вони приїжджають, адже на цих концертах невимовні емоції, радість, позитив та лише хороша енергетика. Тому ми вже це знаємо та ходимо заряджатись. Вакарчук дуже енергійна та добра людина, це видно навіть без особистого знайомства. Проте поводиться він дуже добре та привітно, це радує, адже у багатьох зірок зараз зіркова хвороба, але не у нього. Він завжди посміхається, говорить з людьми, якщо до нього підходять на вулиці, відвідав наші ресторани. З такою людиною хочеться розмовляти, слухати, тим більше слухати його творчість», - розповідають учасниці концерту.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...