Вчора Карпати об'єднали Україну

PDF Друк
Понеділок, 30 червня 2014, 16:34

Вчора з нагоди святкування Дня молоді на горі Говерла відбулась всеукраїнська акція «Плечем до плеча. Карпати об'єднують Україну». Організатори мали на меті продемонструвати єдність і згуртованість українського народу в прагненні до миру і світлого майбутнього. Участь у даному заході взяли внутрішньо переселені особи з південно-східних областей та АРК.

На запрошення Тимофія Нагорного, президента «Фонду волонтерів України» переселенці із Прикарпаття піднялися на найвищу вершину Українських Карпат, де разом із співаками та молодими громадськими діячами з усієї України помолились за мир в Україні, заспівали державний Гімн України та стали учасниками нового рекорду. Наймолодшим учасником заходу став переселенець із Криму – 8-ми місячний Абдушаєв Алі, який наразі із родиною проживають на Прикарпатті.

Переселенці з Прикарпаття, які піднялися на вершину були приємно вражені краєвидами Українських Карпат. Вони подякували за сприяння і підтримку вже впродовж довгого періоду їх перебування на Прикарпатті Координаційній раді з надзвичайних ситуацій, яка займається переселенцями та обласному МНС за наданий транспорт та супровід під час підйому та спуску на вершину. «Ми досі під враженням від гостинності прикарпатців. Завжди мріяли піднятись на Говерлу.

Дякуємо організаторам, що втілили нашу мрію у життя», - зауважила одна із переселенок пані Наталя Сургова. Станом на сьогодні в області перебуває близько 600 переселенців із Східних регіонів Украіни.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...