День народження Шевченка

PDF Друк
Четвер, 09 березня 2017, 14:06

Пройшло жіноче свято, Міжнародний день жінок. Завершились черги за квітами та подарунками. Проте свята не закінчуються. Наступні дні після 8 березня святкують річницю дня народження людини, яка задала стандарт українця – Тараса Шевченка. Його знають у всьому світі та саме через нього ідентифікують Україну за кордоном.

До Дня відзначення річниці з Дня народження Тараса Шевченка в Івано-Франківську проведуть 20 поетичних та урочистих заходів. Про це на оперативній нараді міського голови зазначила Надія Загурська, директор департаменту культури. Люди в цьому місті люблять, коли проходять такі заходи, люблять культурні події, тому відвідуваність досить висока.

Розпочали вшановувати Кобзаря ще у лютому на міському огляді конкурсу читців. На сьогодні в Івано-Франківську заплановано багато заходів. Зокрема, о 12:00 вулицями міста пройде хода громадськості до пам'ятника Тарасу Шевченку. Потім о 12:20 у Міському парку культури та відпочинку ім. Т. Шевченка (біля пам’ятника Т. Шевченку) відбудеться урочисте віче. Багато заходів буде відбуватись по всій країні та зокрема у Франківську. Тут люблять, пам’ятають. Заходи будуть наповнені людьми.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...