Виставка українського художника

PDF Друк
Середа, 01 лютого 2017, 12:13

6 лютого в Івано-Франківську відбудеться виставка творів легендарного художника Опанаса Заливахи. Виставка відбуватиметься у виставковій залі обласної організації Національної спілки художників України, відбудеться презентація нового альбому маловідомих творів художника. Багато з поціновувачів мистецтва давно хотіли побачити роботи, яких немає в інтернеті. Їх взагалі мало хто бачив та чув про них, тому на цій виставці можна буде ознайомитись з усім асортиментом робіт.

До огляду шанувальників образотворчого мистецтва пропонується понад 50 оригінальних композицій яскравого представника покоління шістдесятників, незламного борця за незалежність України, багаторічного політв’язня, Заслуженого художника України, лауреата Національної премії імені Тараса Шевченка Опанаса Заливахи. Він прославився досить добре, багато хто знає такого художника, та навіть люди, які не мають відношення до мистецтва, не розуміються в ньому, точно чути про Заливаху.

Окрасою події стане виступ бандуриста, кобзаря, Заслуженого артиста України Тараса Компаніченка з Києва. Він буде захоплювати своєю грою всіх відвідувачів виставки.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...