Кращий джазовий трубач виступить у Івано-Франківській філармонії

PDF Друк
Середа, 13 листопада 2013, 11:23

14 листопада на сцені Івано-Франківської філармонії - Вадим Ейленкріг, найпопулярніший джазовий трубач, популярний артист лейбла Butman Music, ведучий програми «Великий джаз» на телеканалі «Культура».

14 листопада на сцені Івано-Франківської філармонії - Вадим Ейленкріг, найпопулярніший джазовий трубач, популярний артист лейбла Butman Music, ведучий програми «Великий джаз» на телеканалі «Культура».

Преса захоплюється його грою, Ігор Бутман називає «Крісом Ботті», а численні шанувальниці - «секс-символом джазу». Вадим Ейленкріг виконує соло в головному джазовому оркестрі країни - Біг-бенді Ігоря Бутмана, виступає на найпрестижніших майданчиках світу і співпрацює з такими зірками, як Лариса Доліна, Сергій Мазаєв, Дмитро Маліков, група «Уматурман».

Трубач з міццю Голіафа і спритністю Давида з успіхом представляє власні проекти: дебютний альбом «The Shadow of Your Smile», записаний з провідними зарубіжними джазменами (самий продаваний альбом «Butman music»), проект «Jazz Hooligunzzz» c шоуменом Тимуром Родрігезом стали одними з найгучніших подій в російському джазі за останні роки.

«Людині досить часто дається величезний талант. Але мало кому вдається розгледіти в собі цей божественний дар і, тим більше, його розвинути. Вадим Ейленкріг - один з тих рідкісних людей, кому вдалося і те, й інше», - так про молодого колезі висловився гранд світового джазу, трубач Ренді Брекер. З цими словами легко погодитися, почувши звук труби Вадима Ейленкріг - багате пофарбований, потужний і пронизливий, він полонить, як гіпнотичний горн. Але не варто турбуватися за подібний музичний транс - зі сцени ллється тільки позитив!

До речі, залучення до джазу широкої публіки - ще одна заслуга Ейленкріг. Джазовий трубач, у якого є власний фан-клуб - таким похвалитися не може майже ніхто з його колег.

У нашому місті Вадим Ейленкріг виступить разом з Джаз-оркестром Івано-Франківської філармонії. 14 листопада о 19.00 - унікальний інструмент у руках незвичайного трубача!


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...