Молода авторка з Івано-Франківська презентувала книгу “Адамцьо..”

PDF Друк
Субота, 28 червня 2014, 19:53

Книгу під назвою “Адамцьо..” презентувала івано-франківська  письменниця-початківець Оксана Кузів. Видання складається з трьох бувальщин. Книгу під назвою “Адамцьо..” презентувала івано-франківська  письменниця-початківець Оксана Кузів. Видання складається з трьох бувальщин. Першу повість “Там де гори підпирають небо” Оксана написала чотири роки тому. Зізнається, історія жінки її вразила настільки, що упродовж кількох ночей не могла прийти до тями. Авторка каже, нічого не вигадувала, писала те, що чула та бачила.

Друга історія водночас трагічна та повчальна. Це “Адамцьо…”. Писати її було також не легко. Літераторці  треба було стати чоловіком, аби передати чоловічі думки.

Третя оповідка про скривджену любов. Цікаві філологічні звороти та емоційна оголеність. Критик Євген Баран переконаний, авторка у літературі не випадкова. Її бувальщини прості та глибокі за змістом.

Оксана Кузів зізнається, її душа – це своєрідна комора. І туди вона складає все, що почула, а згодом переносить на папір. Зараз авторка переживає стан реабілітації після видання книги. У планах – видати збірку поезії.

Ірина Тимчишин. Олександр Литвиненко. Новини на Вежі


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...