Показ вишиванок у Франківську

PDF Друк
Субота, 28 червня 2014, 14:35

На початку пішохідної частини вулиці Незалежності в Івано-Франківську біля стоматологічної поліклініки відбудеться показ авторських вишиванок «Український колорит» в рамках проекту «Українцем бути круто». Показ вишиванок у ФранківськуНа початку пішохідної частини вулиці Незалежності в Івано-Франківську біля стоматологічної поліклініки відбудеться показ авторських вишиванок «Український колорит» в рамках проекту «Українцем бути круто».

Показ авторських робіт майстрів-любителів, які особисто та зі своїми родинами демонструватимуть свої авторські роботи, організовують КП «Івано-Франківський міський рекламно-інформаційний центр» та управління сім’ї, молоді та гендерної політики міськвиконкому.

Протягом двох годин близько сорока любителів вишивки, по справжньому народних майстрів, пройдуться імпровізованим подіумом, прикрашеним стилізованим під рушник щастя банером. Професійних моделей на святі «Українського колориту» не буде.

Музичний супровід імпровізованого дефіле здійснюватиме гурт «Франко-бенд», який традиційно тішитиме присутніх українськими мелодіями.

Як зазначають організатори проекту «Український колорит» з КП «ІФМРІЦ», цей проект має ще раз показати, що традиції української вишивки не лише не загублені, але й активно продовжуються нашими сучасницями-майстринями. Український колорит пасує до усього – до дитячого і дорослого одягу, який традиційно оздоблювали за допомогою вишивки, до взуття, до модних нині аксесуарів. Адже вишити можна не лише сорочку чи сукню, оздобити вишивкою можна абсолютно усе – навіть футболку або чохол до мобільного телефону чи іншого модного гаджета.

Таке любительське дефіле в рамках започаткованого ще навесні цього року проекту «Українцем бути круто» покликане ще раз довести, що вишивка ніколи не втрачає актуальності, а український колорит завжди буде модним.

Показ відбудеться завтра 29 червня о 13.00.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...