Фестиваль «Теплого Різдва в Надвірній» відбудеться 22 грудня

PDF Друк
Четвер, 24 листопада 2016, 14:34

За участю голови райдержадміністрації Олександра Кеніза, голови районної ради Івана Гурмака, заступника голови РДА Богдана Зеленчука, міського голови Зіновія Андрійовича, начальників відділів, управлінь райдержадміністрації, представників міської ради та громадських активістів міста з підготовки та проведення мистецького фестивалю «Тепле Різдво в Надвірній» відбулася нарада щодо обговорення організаційно-технічних питань.

Визначено відповідальних за поетапне виконання пунктів, йшлося і  про безпеку під час новорічно-різдвяних заходів.
Зазначимо, що метою дійства є популяризація місцевих традицій, створення комфортних умов для відпочинку надвірнянців та гостей міста, запозичення кращих європейських традицій зустрічі Нового року та Різдва в межах ярмаркового містечка на головній площі міста (майдан Шевченка), створення привабливого іміджу Надвірної, як історично-культурного та мистецького міста з багатогранною та колоритною спадщиною, талановитими та привітними мешканцями.

Офіційне відкриття «Теплого Різдва в Надвірній» відбудеться 22 грудня в день запалення новорічної ялинки. Фестиваль триватиме впродовж місяця. Участь у ньому візьмуть колективи закладів культури, освіти та талановита молодь району, які презентуватимуть різноманітні мистецькі заходи.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...