Телевізійні проекти популяризують українську книгу

PDF Друк
Понеділок, 14 листопада 2016, 11:48

У рамках виставки-презентації сучасної друкованої продукції «Сторінками української книги» громадськості були показані телевізійні програми, які популяризують українську книгу, культуру читання та передачі, за матеріалами яких були написані книги.

Ці події відбулися у фортечній галереї «Бастіон» в рамках виставки-презентації сучасної друкованої продукції «Сторінками української книги», яка організована обласною державною адміністрацією.

Мова йде про зустріч з лауреатами міської премії імені Івана Франка заслуженим діячем мистецтв України Володимиром Кукурузою, членом ОО НСЖУ Іваном Нікітіним, які представили телевізійний проект «Вулиця» та краєзнавцем Іваном Бондаревим, співавтором книги «Івано-Франківськ: погляд крізь століття». В рамках цієї презентації були показані випуски телевізійного проекту «Вулиця» та цей своєрідний путівник по вулицях міста, який ввібрав в себе старовинні листівки та сучасні фото, історичні факти, легенди, таємниці вулиць старого міста, окремих будівель та кам’яниць.

Окрім того, був представлений телевізійний проект «Кома», створений філією Національної телекомпанії України «Івано-Франківська регіональна дирекція «КАРПАТИ». Ця програма – це новий простір сучасної літератури.

У фортечній галереї «Бастіон» студенти та громадські діячі Прикарпаття мали можливість подискутувати про те, як представляти літературу цікаво.

Автор літературного телепроекту «КОМА» письменник та журналіст Богдан Ославський зауважив: «Ми підійшли з іншої сторони до цього телевізійного проекту. Візуалізація літературних текстів та інтерв’ю в неочікуваних місцях. Проект популяризує українську книгу, цікавий та актуальний. Цей проект є живим та творчим. Його мета – просвітництво, провокація та знайомство з сучасною літературою».

 


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...