«Сторінками української книги» презентує фотопроект «Тримай книгу»

PDF Друк
Четвер, 10 листопада 2016, 12:57

У рамках виставки-презентації сучасної друкованої продукції «Сторінками української книги», яка організована облдержадміністрацією у фортечній галереї «Бастіон» презентовано фотопроект «Тримай книгу».

«Це маленький експеримент, в якому за допомогою об’єктива фотокамери ми подивимося, як сьогодні виглядає читання, — розповідає керівник проекту, автор ідеї, працівник бібліотеки ІФНМУ, член Української бібліотечної асоціації Ганна-Анастасія Мельничук. — Я придумала його, щоб заохотити людей до читання. Людина, яка читає, несе в собі певну естетичну красу».

На виставці представлено 25 чорно-білих фотографій, автором яких є франківський фотограф Денис Квасов. Він робив ці світлини протягом двох тижнів у найрізноманітніших місцях Івано-Франківська. На багатьох з них зафіксовані студенти-медики в стінах бібліотеки ІФНМУ.

«На фотографіях немає нічого вигаданого, — продовжує Ганна-Анастасія Мельничук. — На них зображені люди в різний час, в різних місцях, але їх усіх об’єднує книга. Це і студенти ІФНМУ, і громадські діячі, і просто випадкові перехожі, які читають книгу».

Виставка-презентація «Сторінками української книги» має на меті популяризувати українську книгу та культуру читання. Задля цього для презентації й було обрано харизматичну фотовиставку «Тримай книгу».

 


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...