Вечір поезії в Івано-Франківську мовами стихій

PDF Друк
Четвер, 29 вересня 2016, 14:04

Другого жовтня чотири письменники за допомогою поезії заговорять мовами стихій. Серед авторів Джон Гнатів, Поль Щепан, Ростислав Кузик і Тарас Прохасько.  Організатори повідомляють, що захід пройде в “Cinema Coffe” , що на площі Ринок, 18, о 17-й годині.

Проект існує під назвою “Стихійні”. Започаткований лише в листопаді минулого року, вже встиг зібрати біля себе чимало людей, зокрема на “Форумі видавців” у Львові. Саме Франківськ стане першим приймаючим містом письменників у їх турі Україною. Для самих авторів це буде перший масштабний проект.

Що собою представляють “Стихійні”? Це молоді автори зі Львова, які за рахунок віршів, музики та візуального мистецтва переносять вас у атмосферу стихій, показують їх єство. Три поети які будуть стихіями захоплювати і тримати у напрузі весь виступ.

Родзинкою проекту є четверта стихія води ,яку представляє поет міста в якому виступають письменники. Тобто стихія води завжди різна. Якщо говорити про Франківськ, то стихію води буде представляти, відомий письменник Тарас Прохасько. Вечір поезій обіцяє бути захоплюючим і непередбачуваним.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...