Конкурс художньої самодіяльності «Студентські перлини – тобі, Україно!»

PDF Друк
Середа, 18 червня 2014, 11:03

Перше місце в найпрестижнішому жанрі вокалістів на дванадцятому огляді-конкурсі художньої самодіяльності серед колективів кооперативних вищих навчальних Укоопспілки «Студентські перлини – тобі, Україно!» завоював студент коледжу Святослав Шкрібляк(ФК-139)(бек-вокал Софія Карпенко ( ТМ-331) за виконання пісні І.Кириліної «Лелеча доля». Крім диплома 1-го ступеня, переможець отримав сертифікат на грошову винагороду.

Дуже успішно виступили наші студенти і в театральному жанрі. Владислав Гавзер (МД-304) та Віра Драненко (ТМ-137) за неповних шість хвилин мініатюрою «У лабіринтах почуттів» розчулили і глядачів, і журі. Вони стали дипломантами конкурсу у номінації «За тематичну актуальність». До слова, в цьому оригінальному жанрі наш коледж був єдиним представником.

У цьому році конкурс проводився у культурній столиці Україні – славетному Львові, на базі Львівської комерційної академії. Крім конкурсної програми, студенти-конкурсанти побували на екскурсії у Львівському національному академічному театрі опери та балету імені Соломії Крушельницької, переглянули виставу Львівського національного драматичного театру імені Марії Заньковецької «Неаполь – місто Попелюшок», ознайомилися з історичними та культурними пам’ятками Львова, наситилися ароматом львівської кави, насолодилися львівською карамеллю та шоколадом. А найголовніше – познайомилися з ровесниками із 20-ти областей України, обмінялися мистецькими здобутками, збагатилися сценічним досвідом, зарядилися творчою енергією.

Д.В.

P.S. Щира подяка дирекції коледжу за організаційну та фінансову підтримку, а також усім причетним до підготовки конкурсантів, зокрема І.І.Стасів, В.М. Мельниковичу, О.В. Воцешук.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...