Франківські книгарні обрали 3 кращі книги

PDF Друк
Неділя, 17 січня 2016, 17:54

Сучасна Івано-Франківська книга

Поки автори багатьох областей розмірковують, як отримати додаткове фінансування чи звернути на себе увагу меценатів, в Івано-Франківську, “Сучасна українська книга” йде інакшим шляхом — звернення уваги потенційних читачів та громадськості. Цей крок виправдовує додаток “Сучасна” до назви закладу, оскільки такою ненав’язливою рекламою, книгарня не лише розкриває частину свого репертуару, а і допомагає визначитись людям з списком літературних покупок. Це особливо слушно зараз, оскільки поступово кількість читаючих зменшується, а разом з тим і зростають сумніви в актуальності великої кількості книгарень.

Причина проста. Інколи в людини є бажання читати, але немає часу чи налаштованості, щоб з’ясувати, яка книга їй стане в пригоді. Додайте сюди ще упередженість українців до всього українського, особливо до культури, а ще більше до сучасної. Спростуванням цього міфу і вирішила зайнятись вище згадана книгарня.

Нею було обрано три книги, які коротко і влучно описані.

Це Леонід Ушкалов — Що таке українська література.

Збірка есеїв, які охоплюють настільки багато тем, що стануть в пригоді будь-якому читцю.

Михайло Андрусяк — покоління крицевих.

Художньо-документальна книга, для любителів української історії, яка розкриває життя Василя Кука.

А, також, книга яка особливо звертає на себе увагу  “Ташенька і кактус”, написана Славою Шульц. Передчасно розкривати її родзинку не хочеться, але кращого подарунку для матері вам не відшукати.

Тож, заходьте в книгарні, бо насправді ви взаємно необхідні одне-одному.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...