Нещодавно у Франківську вночі каталися на велосипедах та слухали про історію нічного міста

PDF Друк
Вівторок, 17 червня 2014, 11:01

Нещодавно на Прикарпатті відбувся ще один етап акції «Нічний вело-Франківськ». Жителі й гості міста мали нагоду не тільки проїхатись на своєму двоколісному другові, але й  насолодитись неймовірними легендами й історіями старого Івано-Франківська.

Цього разу маршрут охопив одну з найзеленіших частин міста. Загальна протяжність мандрівки становила близько 10 км. Екскурсанти на чолі з гідом Василем Лютаном побували на 7 об’єктах: площі Андрея Шептицького, пам’ятників Євгену Коновальцю, Степану Бандері, Тарасу Шевченку, стадіоні «Рух», міському озері й м’ясному  клубі «Кондрат».

Одна з найбільших переваг велоекскурсії – безкоштовна участь. Учасники платять тільки за прокат велосипеду якщо не мають власного. Кінцева точка кожного маршруту слугує пунктом здачі орендованого транспорту.

За словами організаторів, - Медичної фундації Прикарпаття, такого роду акції не тільки збагачують наші знання й відкривають таємниці Станіславова, але й з користю впливають на здоров’я та фізичний стан учасників.

Партнерами проекту виступили: меблевий салон «Alba», м'ясний клуб «Кондрат», веломагазин «MTbBike shop», вело-кафе «Гост», «Львівська майстерня шоколаду», туристична фірма «Карпатський гід» та приватний стоматологічний кабінет Бунь Я.І.

Наступні велоекскурсії відбудуться 22 та 29 червня 2014 року. Детальнішу інформацію про час, місце й маршрут можна отримати на офіційному сайті Медичної фундації Прикарпаття, або в соцмережах.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...