Виставка портретів захисників Вітчизни відкрилась в Центрі патріотичного виховання учнівської молоді ім. Степана Бандери

PDF Друк
Середа, 21 жовтня 2015, 09:44

З нагоди 73-ї річниці створення Української Повстанської Армії, Дня Українського козацтва та Дня захисника України в Центрі патріотичного виховання учнівської молоді імені Степана Бандери відбулося урочисте відкриття виставки творчих робіт Григорія Михнюка. На виставці представлені портрети героїв-захисників: українських січових стрільців, воїнів УПА, учасників АТО, всього 31 робота.

Стиль художника – реалістичний, динамічний, експресивний. Зображені люди на полотнах різні за віком і долею, вони веселі й сумні, вони дивляться на нас як носії найвищої духовності – любові до ближнього, до рідної землі, за яку жертвували найдорожчим – своїм життям. Про це говорили у своїх виступах почесні гості урочистостей: академік Володимир Качкан, директор ОТ «Галичина» Ольга Бабій, голова обласної організації Національної Спілки художників України Микола Якимечко, голова обласної організації Національної Спілки майстрів України Василь Корпанюк, мистецтвознавець Мирослав Аронець, головний отаман Прикарпатського козацького округу ВГО УРК Михайло Смачило, завідувач кафедри декоративно-ужиткового мистецтва та етнодизайну Інституту культури і мистецтв ПНУ ім. В. Стефаника Богдан Тимків.

Мистецькою окрасою свята стали виступи солістів-вокалістів МЦД – у їх виконанні звучали патріотичні пісні; ведуча свята – методист МЦД Олександра Муравйова. Організувала цей захід директор ЦПВ ім. С. Бандери Галина Савченко у співпраці з ВГО УРК. Виставка творчих робіт Григорія Михнюка «Славна ненько Україно, не забудь про мене...» експонуватиметься в ЦПВ ім. С. Бандери до квітня 2016 року.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...