Фестиваль «Грім Карпат» викликав море емоцій

PDF Друк
Понеділок, 09 червня 2014, 22:42

Днями в Івано-Франківську провели фестиваль «Грім Карпат». Тисячі феєрверків розфарбували небо міріадами вогнів.

Згаданий захід обіцяли провести ще 11 травня. Фестиваль мав стати подарунком для жителів з нагоди чергової річниці святкування дня міста. Проте, через трагічні події в країні та дні жалоби в Івано-Франківську, захід перенесли на початок літа.

«Довго думали, чи варто цього року проводити фестиваль, - коментує один з організаторів заходу Володимир Кашевко. – Та врахували побажання людей, які чекали на його проведення. А ще хотілося дати можливість жителям та гостям міста хоч на кілька годин відволіктися від негативу, який відбувається в країні та транслюється по всіх телеканалах».

Гостем заходу був гурт «Скрябін». У фестивалі «Грім Карпат» змагалися три команди із Вінниці, Львова та Києва. Завданням організаторів було створити дві композиції – повільну й швидку і синхронізувати феєрверки із музикою.

Ще напередодні заходу організатори наголошували на дрес-коді в патріотичному стилі. Це могли бути як вишиванки, так жовто-блакитне вбрання. Більшість з відвідувачів підтримали ідею, а інші приносили з собою національні стяги.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...