ОДА профінансувала книгу, яку визнали найкращою на Форумі видавців-2015

PDF Друк
Субота, 12 вересня 2015, 14:46

Триває 22 Форум видавців. 10 вересня у Львівському національному театрі опери і балету ім. Соломії Крушельницької оголошено переможців конкурсу «Найкраща книга 22 Форуму видавців-2015» та відбулася урочиста церемонія нагородження переможців.

Відрадно, що до переліку  найкращих книжок  Форуму увійшла книга «Блажен той муж... : Життєвий шлях митрополита Андрея Шептицького: фотоальбом».

Книга вийшла друком за сприяння  обласного бюджету в рамках виконання «Програми захисту і розвитку української мови на території Івано-Франківської області на 2013-2015 роки» у видавництві «Манускрипт-Львів». Автор ідеї та керівник проекту Петро Мелень.

Вітаємо керівника проекту з почесною відзнакою та дякуємо членам експертної ради з питань книговидання Івано-Франківської облдержадміністрації за  фахову співпрацю.

Володарем Гран-Прі фестивалю визначено книжку Олі Гнатюк «Відвага і страх». Київ : «Дух і літера». Звання «Найкраща книжка  Форуму видавців – 2015» удостоєні також 18 видань. Спеціальними відзнаками малих журі   відзначено ще 36 книг, представлених учасниками Форуму.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...