ЖД вокзал Івано-Франківськ

PDF Друк
Четвер, 06 листопада 2014, 10:53

Подорож по місту майже у всіх починається з залізничного вокзалу. Жд вокзал Івано-Франківськ відрізняється своїм особливо старовинним видом. Він відразу дає зрозуміти, що ти опинився в незвичайному, старовинному місті, де на кожному кроці красиві будівлі і значущі для народу пам'ятники.

Саме на вокзалі можна спостерігати найліричніші зустрічі. Просто поспостерігавши за життям цього місця в перебігу декількох годин, можна побачити безліч особливих історій. Кожна з них буде індивідуальна і неповторна, завдяки живим людським емоціям, які особливо гострі на вокзалі.

І це не тільки пари закоханих, яким судилося розлучитися, а й батьки, які вперше відпускають дитину на навчання, й старики, які відриваються від рідних місць, і робочі люди, яким полка купе часто замінює тепло домашнього вогнища. У кожного з них своя історія, яку можна прочитати, по втомленому зовнішньому вигляду, великому багажу або ж заплаканому обличчю. Тут люди ніби оживають, сильніше, ніж зазвичай, проявляючи свої емоції. Вокзали стали джерелом натхнення для багатьох письменників і художників. Саме тут протягом життя так явно проступає крізь сірість будніх днів. Іноді й нам варто просто зупинитися на мить, і відчути течію життя.

Розклад ПОЇЗДІВ по ст. Івано-Франківськ дивіться ТУТ.

Розклад ЕЛЕКТРИЧОК по ст. Івано-Франківськ дивіться ТУТ.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...