ЖД вокзал Івано-Франківськ PDF Друк
Четвер, 06 листопада 2014, 10:53

Подорож по місту майже у всіх починається з залізничного вокзалу. Жд вокзал Івано-Франківськ відрізняється своїм особливо старовинним видом. Він відразу дає зрозуміти, що ти опинився в незвичайному, старовинному місті, де на кожному кроці красиві будівлі і значущі для народу пам'ятники.

Саме на вокзалі можна спостерігати найліричніші зустрічі. Просто поспостерігавши за життям цього місця в перебігу декількох годин, можна побачити безліч особливих історій. Кожна з них буде індивідуальна і неповторна, завдяки живим людським емоціям, які особливо гострі на вокзалі.

 
Автовокзал Івано-Франківська PDF Друк
Четвер, 06 листопада 2014, 10:50

Хтось регулярно відвідує автовокзал, хтось дуже рідко, але так чи інакше, багато ним користуються. Це дуже зручно, адже на невеликі відстані потяги не завжди доходять, а брати таксі досить дорого. Переміщення на автобусах це зручно і практично. Відправлення виробляє автовокзал Івано-Франківськ.

Маршрути йдуть через усі найближчі села та населені пункти. У далекі міста, до яких їзди від п'яти до п'ятнадцяти годин, теж є рейси. Вони, на диво, досить затребувані, хоча і вважаються не дуже зручними. Спати в автобусі практично неможливо. Тільки, якщо твій сусід сів з тобою разом на автостанції Івано-Франківськ та є близькою людиною. Якщо можна спертися ліктем поміняти позу і взагалі якось вільно себе почувати, то поїздка може бути ще стерпною. Але якщо ви їдете більше трьох годин поруч з незнайомою людиною, це може бути не дуже зручно. Адже неможливо спокійно обернутися або лягти, як зручно. Мало любителів довгих поїздок, але іноді обставини змушують погоджуватися на такі екстремальні умови. Для того, що б вибрати гарні місця, краще купувати квитки заздалегідь. Можна купувати через інтернет, але там в основному немає можливості вибору місця.

 
Розклад літаків Івано-Франківська PDF Друк
Середа, 25 червня 2014, 19:44

Розклад вильоту літаків з Івано-Франківська

 
Розклад електричок по станції Івано-Франківськ PDF Друк
Середа, 25 червня 2014, 19:41

Розклад електричок по станції Івано-Франківськ

 
Розклад поїздів по станції Івано-Франківськ PDF Друк
Середа, 25 червня 2014, 19:37

Розклад поїздів по станції Івано-Франківськ