Паркінг в новобудові: які існують види і норми?

PDF Друк
Четвер, 07 червня 2018, 20:28

Пошук нової квартири https://teremki-bud.com.ua зазвичай супроводжується з не менш важливим завданням - знайти місце в паркінгу. Перш ніж зробити свій вибір, дізнайтеся яким повинен бути сучасний паркінг, його види та норми.

Незважаючи на постійно зростаючий автопарк, заповнюваність паркінгів в нових житлових комплексах невисока. Це стосується в першу чергу будинків масового сегмента. За даними фахівців, залишаються незатребуваними близько половини машиномісць в здаються будинках комфорт-класу. У проектах економ-класу цей показник і того вище - пустують до 75% площ. Тільки в елітних комплексах і будинках бізнес-класу немає проблем з реалізацією машиномісць - тут їх розбирають ще на ранніх етапах.

На перший погляд, ситуація парадоксальна, але цілком зрозуміла. Будівництво парковок дорого обходиться забудовникам. Навіть в економ-класі вартість машиномісць починається від 250 тисяч рублів і може досягати 1 мільйона рублів. Для людей, які купують житло в нижньому ціновому сегменті, така сума, що називається, "на дорозі не валяється". Вони віддадуть перевагу швидше витратити кошти на поліпшення житлових умов, ніж купити місце в паркінгу.

При такому стані речей говорити про рентабельність паркінгів не доводиться. Попит на них відсутній і компанії змушені реалізувати машиномісця по собівартості. Забудовники вважають, що потрібно більш виважено підходити до будівництва парковок, адже витрачені на них кошти все одно будуть закладені у вартість квартир.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...