Хочеш новий автомобіль 2015 року? Тоді тобі у «Віннер автомотів»!

PDF Друк
Субота, 28 листопада 2015, 23:32

Не втрачай можливості побачити першим! Адже у «Віннер автомотів» представлені нові автомобілі 2015 року випуску!

Чи доводилось Вам коли-небудь чути вислів: «Сяє, як нова копійка». Так в народі кажуть про людину, яка сильно задоволена чимось, проте… Народ, здається, ще не побував у автомобільному маркеті «Віннер автомотів», що в місті Київ, на проспекті Московський, 24д. Справа в тому, що там представлені найновіші автомобілі від брендових виробників Ford, Volvo, Jaguar, Land Rover. І, як очевидець, можу сказати, що виробники тих автомобілів у сяйві справді знають толк! Отож, давайте по-поряду…

«Віннер автомотів» - це автомобільна компанія з більш як десятилітнім стажем роботи. Окрім продажу автомобілів та запасних частин до них, тут надають ряд послуг, а саме: технічне обслуговування автомобілів (за потреби, тільки розрахунок вартості ТО), передпродажна підготовка, діагностика та ремонт ходової частини, комп’ютерна діагностика електрообладнання, комплексна діагностика та капітальний ремонт двигуна, перевірка та промивання інжекторів, шиномонтажні роботи та інше.

На протязі багатьох років компанія «Віннер автомотів» приваблює клієнтів якістю пропонованих товарів та приємними цінами. Крім того, асортимент тут постійно поповнюється новинками.

Архітектурний план приміщення «Віннер автомотів» дозволяє кожному відвідувачу переглянути одну із виставок автомобілів, на яких представлені лише новинки. Враження від побаченого залишаються справді неймовірні! На сьогодні окрасами таких шоу-румів є автомобілі 2015 року випуску такі, як: JAGUAR F-TYPE, VOLVO S80, VOLVO XC90 NEW, FORD EXPLORER, FORD MONDEO WAGON, JAGUAR XJ, LAND ROVER RANGE ROVER, LAND ROVER RANGE ROVER SPORT та багато інших.

Такі автомобілі справді варті того, щоб на них прокататися. Шикарний дизайн, багатофункціональність, гарантована якість – не автомобілі, а мрія! Звичайно ж, коштує така мрія немало, проте, враховуючи постійні акції у «Віннер автомотів», цілком доступно для купівлі. Тому якщо Ви мрієте про нове авто, але все ще не наважилися його придбати - не відкладайте цю справу на потім, мерщі до нас! Наші пропозиції та особливий підхід до клієнта задовольнять всі Ваші вимоги!

Побачивши виставку нових автомобілів у «Віннер автомотів» можна зробити висновок, що людина, яка «сяє, як нова копійка» насправді не знає, що таке справжня радість. Сяйво нових автомобілів – ось справжній рубіж радості!


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...